Udostępnij:

post face 06

Zanurz się w 360% technologii Virtual Reality (wirtualna rzeczywistość)! Odkryj jedyne w Jarosławcu kino VR i przeżyj niesamowitą letnią przygodę w świecie filmu! Jeśli interesuje Cię najbardziej odlotowa, niesamowita odsłona VR - ten blok jest dla Ciebie. Wejdziesz tu w światy dotąd niedostępne, doświadczysz innych wymiarów, przekroczysz granice swoich możliwości poznawczych! Uwaga - tylko dla twardzieli - możesz nie chcieć wrócić.

a1

The Best of VR:


Zapraszamy na blok z najciekawszymi produkcjami minionego sezonu wiosna/lato 2018. Najchętniej oglądane i nagradzane filmy VR, wszystkie atuty wirtualnej rzeczywistości podane na tacy w czterech świetnych produkcjach.

a2

The Best of VR for kids:

Zabierz całą rodzinę na niezwykłe doświadczenie, jakie oferuje wirtualna rzeczywistość. W tym bloku filmowym doskonałą zabawę- zarówno najmłodszym jak i dorosłym, gwarantują m.in. twórcy kinowego hitu "Madagaskar."

a3

Ekstremalne przeżycia:

Zabawa pełna akcji i niebezpiecznych przygód. Polecisz z nami w kosmos, zmierzysz się z krwiożerczymi dinozaurami, zaliczysz dziki przejazd rollercoasterem przez kosmiczny statek pełen potworów. Tylko dla odważnych.

a4

VR na krańcach świata:

Zapraszamy na specjalna kategorie w której pokażemy dokumentalne propozycje nakręcone w technice VR. Dwa niezwykłe filmy My Africa i Under the Canopy, ukazują piękno naszej planety za pomocą najnowszych technik filmowania.

a5

Thrillery VR:

Zapraszamy do mrocznego zakątka VR Thriller. Pozwól się wciągnąć w wir akcji nad którą stracisz kontrolę: spotkanie z psychopatą, wizyta w zakładzie dla obłąkanych lub w piwnicy z demonami. Tylko dla widzów o mocnych nerwach od 15 roku życia.

a6

Jarosławiec, ul. Spacerowa 3

Więcej informacji: www.mimo.ooo/jaroslawiec

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine