Udostępnij:

plakat fale 2019

Szykujcie się, ponieważ po rocznej przerwie ruszamy z kolejną edycją MISTRZOSTW POLSKI W WINDSURFINGU NA FALACH!

Zawody "Jarosławiec Wave Cup 2019" klasycznie odbędą się na prognozę, na którą zaczniemy oczekiwać od 15 czerwca! Miejscem tego wydarzenia będzie plaża w Jarosławcu przy zejściu na plażę nr 11 (pas startowy).

Zapisujcie się do wydarzenia, aby być na bieżąco. Będziemy informować o naszych planach na tyle wcześnie na ile jest to możliwe! Ponadto niebawem puścimy listę startową dzięki, której będzie można się zapisać do uczestnictwa w zawodach. Podając swój numer telefonu będziesz otrzymywać również komunikaty w formie wiadomości SMS!


Zależy nam, aby każdy miał możliwość przyjechać i wystartować dlatego dokonamy wszelkich starań, aby ostateczny komunikat o rozegraniu zawodów został ogłoszony możliwie najszybciej! Szczegóły wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/431441167416169/

Planujemy w tym roku rozegrać 3 konkurencję:

  • Mężczyźni - eliminacja dingle
  • Kobiety - eliminacja dingle
  • Juniorzy do lat 18 "Dakine Best Trick" - liczony będzie jeden najlepszy przejazd na fali i jeden najlepszy trick w powietrzu wykonany w grupowym heacie. Jeśli liczba startujących juniorów nas zaskoczy to podzielimy heat na mniejsze grupy i rozegramy kilka heatów, aby była przejrzystość dla sędziów podczas oceniania!

Organizatorzy:

  • Wavecamp.pl - Maciej Kapuściński
  • Surfoteka - Nikodem Merlak

Sponsor główny:
Gmina Postomino

Sponsorzy:
Dakine Polska O'neill Wetsuits Poland Goya Windsurfing MFC Hawaii UNDA Wavecamp.pl Surfoteka

Pamiętajcie czekamy na jak najlepszą prognozę z płd-zachodu, która w ciągu jednego dnia pozwoli nam rozegrać zawody! Bądźcie czujni i śledźcie "dyskusję wydarzenia", aby być na bieżąco!

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine