Udostępnij:

logo motylarnia

Pragniemy poinformować, że jarosławiecka Motylarnia „Kraina Motyli” jest już słynna na cały kraj. Nie raz można było usłyszeć o „nadmorskich” motylach w lokalnych mediach, czy nawet w radiu! Wieści o tym wspaniałym miejscu dotarła również do producenta filmu dokumentalnego w reżyserii Jarosława Szmidta. Mowa tutaj o filmie pod tytułem „Efekt motylka”, nad którym jeszcze są prowadzone prace.

Na początku czerwca 2019 roku ekipa filmowa pojawi się w Jarosławcu, w celu realizacji   specjalnych ujęć efektowych  pokazujących piękne motyle w locie.

„To wspaniała wiadomość, że zarówno nadmorski Jarosławiec jak i nasza motylarnia „Kraina Motyli” jest doceniana nie tylko przez turystów, wczasowiczów czy mieszkańców, ale również przez filmowców!” – opowiada właściciel motylarni Adam Pruske.


motylarnia2019 1

„Efekt Motylka” to opowieść o solidarności tysięcy ludzi, których połączyła potrzeba ratowania życia dziewczynki cierpiącej na rzadką nieuleczalną chorobę genetyczną - E.B. Film będzie wielowątkową relacją z heroicznej walki 7-letniej pacjentki i jej rodziny z chorobą, powodującą otwarte rany na całym ciele, i z ogromnym bólem. Wielu nazywa ją „małym motylem”, bo jej skóra jest wrażliwa jak skrzydła motyla. Po 7 latach walki z diaboliczną chorobą, pojawiła się nadzieja na szczęśliwy finał walki z chorobą.

„Cieszymy się, że trafimy z naszą kamerą do 'Krainy Motyli', gdzie znajdziemy całą gamę tych pięknych owadów, których delikatność i magia barw hipnotyzuje. ”- mówią twórcy obrazu: Jarosław Szmidt - reżyser i Kamil Przełęcki – producent.

motylarnia2019 2

Premiera filmu, produkowanego przez Cineo Studio, przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i w koprodukcji z Telewizją Polską SA, zaplanowana jest na koniec 2019 roku. 

Trzymamy kciuki za realizację filmu!

DomRaj

motyle 2

motylarnia2019

motyle 1

motylarnia2019

motyle 4

motylarnia2019

motyle 3

motylarnia2019

motylarnia2019

motylarnia2019

motylarnia2019

motylarnia2019

motylarnia2019

motylarnia2019

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine