Udostępnij:

JDS TOP

Od kilku dni pojawił się na rynku nowy operator internetu na terenie Jarosławca. Wszyscy dobrze wiemy, że Jarosławiec nie należy do grupy szybkiego internetu, a sezon letni dobija wszystkie możliwe kanały internetowe. Teraz to się zmienia. Lokalna firma JDS SYSTEMS ze Sławna uruchomiła swój własny nadajnik w Jarosławcu i jest możliwość korzystania ze stabilnego i nieograniczonego internetu.

Oferta jest bardzo korzystna dla naszych mieszkańców. Już za 39zł miesięcznie można mieć łącze o przepustowości 15 Mbps. To wystarczająca prędkość dla domu. Dopłacając 10zł można mieć prędkość 25 Mbps, a dla najbardziej wymagających za 59zł miesięcznie jest dostępne łącze 35 Mbps.

Dostępne prędkości:


  • 15 / 4 Mbps - 39zł miesięcznie (aktywacja 49zł)
  • 25 / 8 Mbps - 49zł miesięcznie (aktywacja 49zł)
  • 35 / 12 Mbps - 59zł miesięcznie (aktywacja 49zł)
  • podane ceny są brutto
  • stały adres IP

Prędkość to nie wszystko, każdy z klientów otrzymuje indywidualny, stały adres IP, który daje ogromne możliwości (np. dla monitoringu). Przy okazji firma JDS SYSTEMS zajmuje się nie tylko dostarczaniem internetu, ale również montuje systemy CCTV, alarmy, sieci komputerowe itp. 

Oferta JDS SYSTEMS jest ciekawą propozycją i przede wszystkim extra alternatywą dla technologii LTE, która to w sezonie letnim mocno kuleje.

Zachęcamy do kontaktu z firmą pod telefonem 601-301-007 i ustalenia czy lokalizacja Twojej posesji pozwala na podłączenie. Obecnie JDS posiada nadajnik zamontowany na szkole.

ulotka jds

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine