Udostępnij:

wieczor top

Serdecznie zapraszamy do Jarosławca na Letnie Wieczory Kameralno-Organowe.

Tegoroczna (druga) edycja, w ramach której odbędą się cztery koncerty, zapowiada się niezwykle interesująco. Zabrzmią zarówno kompozycje organowe, jak i kameralne o zróżnicowanej obsadzie wykonawczej. Zaproszeni wykonawcy są uznanymi artystami z całej Polski. Podczas cyklu organom będą towarzyszyć soliści, zarówno wokaliści jak i instrumentaliści. Można będzie usłyszeć instrumenty takie jak obój, klarnet, saksofon, skrzypce, a nawet małą orkiestrę kameralną.

Koncerty odbywać się będą w każdą środę od 19 lipca do 9 sierpnia w Kościele Przemienienia Pańskiego w Jarosławcu (ul. Uzdrowiskowa 2) o godz. 19:30.


Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Organizatorem koncertów jest Fundacja Pomorski Festiwal Muzyczny, a dyrektorem artystycznym cyklu dr Magdalena Maniewska.

Zadanie współfinansowane jest ze środków otrzymanych od Gminy Postomino.

Celem Fundacji Pomorski Festiwal Muzyczny jest działalność kulturalna i oświatowa, przede wszystkim w zakresie popularyzacji sztuki muzycznej oraz wspieranie i promocja muzyków  z Polski i z zagranicy; inicjowanie i realizacja przedsięwzięć kulturalnych, propagujących współczesny oraz historyczny obraz sztuki muzycznej.

wieczor caly

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine