Udostępnij:

W niedzielny wieczór, 21 sierpnia 2011 r. na jarosławieckiej plaży miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Najpierw rodziny mogły wziąć udział w Mistrzostwach Polski w Rodzinnego Golfa Plażowego, a później po raz kolejny zmierzono się z próbą pobicia rekordu Polski w przewracaniu „żywego domina”.

Barwny korowód uczestników przy dźwiękach muzyki stworzył ogromnego węża. Uczestnicy zabawy na komendę prowadzącego najpierw uklęknęli, by później jeden po drugim upaść na piasek. I to nie jednokrotnie.

 


Pierwszą osobę „popchnęła” Agnieszka Czarnuch – dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Całość zabawy zakończyła nauka tańca na plaży prowadzona przez instruktorów, absolwentów londyńskich szkół tańca i finalistów programu „You can dance”.

W międzyczasie specjalnie powołana komisja czterokrotnie liczyła uczestników zabawy. Niestety nie udało się pobić zeszłorocznego rekordu, który wynosił 950 osób. W tym roku „doliczono się” 860 uczestników zabawy.

Na wszystkich uczestników zabawy czekały upominki – pamiątkowe, drewniane klocki domina z okolicznościowym napisem ufundowane przez sponsorów. Niektórzy z uczestników obdarowani zostali tez innymi upominkami.

Przy ostatnich promieniach zachodzącego słońca uczestnicy zabawy rozeszli się do dwoich domów i kwater.

W przyszłym roku ponownie spróbujemy pobić ustanowiony w Jarosławcu rekord Polski.

Agnieszka Czarnuch

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine